GPS Guard Marine to satelitarny system lokalizacji przygotowany z myślą o użytkownikach łodzi motorowych i jachtów, który umożliwi Ci pełną kontrolę nad Twoją łodzią.

W razie kradzieży możliwe będzie szybkie zlokalizowanie i odzyskanie mienia.

Korzystając z systemu będziesz znał dokładną pozycję swojej łodzi.

Możesz być tysiące kilometrów od łodzi, ale dzięki systemowi możesz w każdej chwili sprawdzić co dzieje się z Twoją łodzią, czy stoi w marinie tam gdzie ja zostawiłeś, czy jest używana zgodnie z przeznaczeniem. Pozycja łodzi jest nadzorowana przez nasze Centrum Monitoringu, ale możesz także osobiście obserwować jednostkę z dowolnego komputera podłączonego do Internetu. Oprogramowanie do wizualizacji Map Center jest bardzo intuicyjne i proste w obsłudze.

Dowolna konfiguracja systemu pozwala na przyłączenie do niego alarmów włamaniowych, przeciwogniowych, syren alarmowych etc. Po załączeniu czuwania systemu czerwona migająca dioda oraz naklejka informacyjna "obiekt chroniony" działają prewencyjnie, zniechęcając potencjalnych napastników. Sygnał o uruchomieniu alarmu w wyniku wtargnięcia na jednostkę jest wysyłany bezpośrednio do naszego Centrum Monitoringu.

Większość ubezpieczycieli daje duże zniżki gdy łodzie posiadają profesjonalny nadzór GPS.

Jeżeli posiadasz firmę czarterującą łodzie, jachty - będziesz miał dokładną kontrolę nad swoją flotą.


Partnerem, który zaufał GPS Guard Marine jest między innymi jedna z największych europejskich stoczni produkująca luksusowe jednostki, firma Galeon ( www.galeon.pl)

Ceny netto:
Abonament Marine Standard od 59 pln / miesiąc
Moduł GPS Guard Marine już od 999 pln