Nie kupuj kota w worku!!!
Sprawdź działanie systemu - zainwestuj dobrze pieniądze!!!
Nasi specjaliści przyjadą do Ciebie i zaprezentują Ci działanie systemu, abyś był pewny, że to jest to, czego oczekujesz, by Twoja firma działała dużo lepiej.


GPS Guard Flota to najnowocześniejszy satelitarny system nadzoru nad pojazdami.
Umożliwi Ci pełną kontrolę nad pojazdami i pracownikami w Twojej firmie.

GPS Guard Flota pozwoli kontrolować koszty w Twojej firmie, to jak pracują i gdzie znajdują się Twoje pojazdy i pracownicy.

Wszytkie pojazdy firmowe widzimy na ekranie komputera w czasie rzeczywistym.
Sytem pozwala na zaprogramowanie miejsc (obszarów), które powinny być odwiedzane w odpowiednim czasie przez pracowników.
Możemy ustalić czy np. handlowiec był faktycznie w danym miejscu o odpowiednim czasie, czy maszyny budowlane nie były uruchamiane bez wiedzy właściciela.
Przebiegi tras wszyskich pojazdów standardowo są archiwizowane. Raport trasy można wyświetlić w dowolnym przedziale czasowym (dzień, tydzień etc.)
Oprogramowanie do wizualizacji Map Center jest bardzo intuicyjne i proste w obsłudze.
System informuje nas o przekroczneniu zaprogramowanych parametrów np. za dużej prędkości maksymalnej, za wysokiej temperaturze w chłodni, nagłym ubytku paliwa etc.Koszt wdrożenia systemu zwraca się bardzo szybko dzięki znaczącej poprawie efektywności pracy floty firmowych pojazdów.
Świadomość, że praca jest profesjonalnie nadzorowana i monitorowana, a zasady są określone i przejrzyste znacząco wpłynie na produktywność Twoich pracowników.
Dzięki GPS Guard Flota możesz spokojnie pracować i dbać o rozwój swojej firmy.

Korzyści:

GPS Guard Flota to obniżenie kosztów funkcjonowania Firm
Dzięki wdrożeniu systemu możesz obiektywnie weryfikować koszty działalności floty samochodowej. Z każdego miejsca z dostępem do internetu masz pełny nadzór nad pracownikami w swojej firmie. Świadomość, że ich praca jest rozliczana pomoże im rzetelnie pracować i wykonywać założone plany. Będziesz mógł być pewny, że firmowe środki nie są marnowane, tylko służą do rozwoju firmy. Zobaczysz, jak zoptymalizować pracę floty firmowej tak, by była ona jak najbardziej efektywna.

Ochrona antykradzieżowa
Urządzenia GPS Guard Flota zapewniają pełną ochronę antykradzieżową - współpracują z alarmami i immobiliserami informując o zaistniałym zdarzeniu alarmowym.
W wypadku kradzieży system gwarantuje błyskawiczną lokalizację skradzionego pojazdu.

Współpraca z innymi programami do zarządzania flotą pojazdów
GPS Guard Flota ma możliwość eksportu danych do różnych formatów (np., Excel), co daje możliwość współpracy z różnymi programami do zarządzania flotami pojazdów.

Dowolna konfiguracja systemu
System pozwala na konfigurację dostosowaną do konkretnych potrzeb klienta, by optymalnie usprawnić pracę jego Firmy.
Można nadzorować różne parametry w zależności od życzenia Klienta np. temperaturę wewnątrz chłodni, można identyfikować kierowców dzięki osobistym przypisanym kartom identyfikacyjnym, rozliczać oddzielnie godziny pracy i godziny prywatne w których są używane pojazdy, raportować częstotliwości odwiedzin przedstawicieli handlowych u klientów, dołączać kamery i wiele innych.

Możliwość leasingu urządzeń GPS Guard Flota
Współpracujemy z Raiffeisen-Leasing Polska S.A., dzięki temu nasi klienci mogą korzystać z tej dogodnej możłiwości finansowania.

Oszczędność na ubezpieczeniu Praktycznie wszyscy ubezpieczyciele na rynku dają bardzo duże zniżki, jeżeli pojazdy są zaopatrzone w systemy monitoringu GPS.

Kontrola paliwa GPS Guard Flota pozwala na pełną kontrolę zużycia paliwa w Twojej firmie, zapobiega jego kradzieży. Dzięki systemowi możesz być spokojny i pewny, że paliwo zużywane zostaje efektywnie.

Ceny netto:
Abonament Flota Standard od 69 pln / miesiąc
Moduł GPS Guard Flota już od 999 pln